Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

TikTok goni konkurencję. Z jakich social mediów korzystają Polacy?

Social media stały się już częścią naszego życia. Niewiele osób nie posiada żadnego konta na którymś z portali społecznościowych. Każdego dnia do popularnych serwisów dołączają kolejni użytkownicy. Nie zawsze podają swoje prawdziwe dane. Dla niektórych social media są już drugim życiem, dla innych miejscem komunikacji z przyjaciółmi. Które z nich cieszą się wśród Polaków największą popularnością? Tego dowiecie się czytając nasz najnowszy artykuł. 

4 powody dlaczego Twoja firma powinna skorzystać z Google Ads

Prowadzisz własny biznes i zastanawiasz się jak rozpocząć promowanie się w Internecie? Uważasz, że do Twojego sklepu dociera za mało formularzy kontaktowych, zamówień online lub telefonów? Zastanawiasz się jak wskoczyć w wyszukiwarce Google na pierwszą pozycję? Rozwiązanie znajdziesz w usłudze Google Ads. Dlaczego warto zainwestować w taką reklamę? Przeczytajcie nasz artykuł. 

Dlaczego Twoje reklamy mogą działać źle? Podpowiadamy co zrobić.

W najnowszym artykule na naszym blogu zajęliśmy się tematem, który może zainteresować początkujących użytkowników Google Ads. Podpowiemy Wam co zrobić, aby Wasze reklamy zaczęły działać dobrze. Chociaż narzędzie Google umożliwia pojawienie się na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania to z jakiegoś powodu część użytkowników stale ją omija. Dlaczego tak się dzieje? Podpowiadamy tutaj. 

 

Słowa kluczowe w reklamie internetowej. Jak je wybrać?

Odpowiednie słowa kluczowe są najważniejszym elementem dobrej kampanii reklamowej w sieci. To one są jednym z czynników decydujących o sukcesie promocji w Internecie. Aby wybrać te najskuteczniejsze najpierw musisz pomyśleć o potrzebach swojej grupy docelowej, a także rodzaju języka, jaki stosują podczas wyszukiwania w Google.

 

RANKING. Najbardziej irytujące reklamy w Polsce

No to Frugo - dobre hasło reklamowe potrafi przetrwać niejedno pokolenie i restrukturyzację firmy reklamodawcy. Niektóre reklamy choć już dawno nie wykorzystywane są wspominane do dzisiaj. Z lat 90-tych doskonale pamiętam slogan Ojciec Prać! A przecież proszku Polleny 2000 nie ma już od ponad dwóch dekad. Dzisiaj wspominam ją z nostalgią. Są jednak reklamy, które niespecjalnie przypadły mi do gustu, a kilka na prawdę zaszło mi za skórę. Poznajcie moją listę najbardziej irytujących reklam w Polsce. 

  • Poprzednia
  • Strona3
  • Następna

1. Wybierz interesującą cię ofertę: