Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Sekret efektywnych spotkań

Co się dzieje na spotkaniach? Ważne aby na spotkaniu każdy mógł dodać coś od siebie i wszyscy byli skoncentrowani. Pomaga w tym daily scrum i jego techniki przygotowywania i wymogi. Złota zasadą spotkań jest nie przeciąganie spotkań z których nic nie wynika. Trzeba trzymać się określonej struktury dzięki której spotkanie odbędzie się szybko i będzie efektywne, a każdy wróci z niego pełny sił do dalszej pracy i zmotywowany.

 

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Wzorowy zespół developerski cz.1 Komunikacja

Współpraca - to termin dotyczący osób, które aby uzyskać wymierne korzyści ze swojej pracy zobowiązani są kooperować na płaszczyźnie partnerstwa z drugim człowiekiem, opierając  współdziałanie o płynną  komunikację, dążąc do wyznaczonego wspólnie celu, a także mając na uwadze ewolucję założeń projektu. 

 

Komunikacja, cel i ewolucja – to trzy unikatowe części tworzące definicję współpracy. Jak więc zbudować trwałe fundamenty pod rozwój Twojego zespołu? 

 

W tym tekście przyjrzymy się pierwszemu elementowi - Komunikacji

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Jajko czy kura ? Który CMS wybrać?

Odwieczne pytanie: "Co było pierwsze – jajko czy kura?" w Virtual Services przyjmuje trochę inną formę. Jednym z najczęstszych dylematów naszych Klientów jest bowiem wybór pomiędzy stroną opartą na WordPressie a taką, która bazuje na naszym autorskim systemie SkyCMS.

 

#Pozycjonowanie #AdWords

Droga na szczyt Internetu z Virtual Services

Dobór fraz kluczowych, na które będziemy pozycjonowali swoją stronę internetową, jest procesem niezwykle istotnym. Od tego, w jaki sposób go przeprowadzimy, będą zależały wyniki, czyli, krótko mówiąc, to, jakie pozycje w wyszukiwarce osiągnie dana witryna. Niektórym wydaje się, że jest to banalna sprawa – wystarczą produkty bądź usługi, jakie oferuje dana firma, oraz miasto, w którym prowadzona jest działalność.

Prawda jest jednak taka, że znalezienie odpowiednich fraz kluczowych okazuje się zwykle znacznie trudniejszym i bardziej czasochłonnym zadaniem. Jak to wygląda w Virtual Services? Przekonajcie się sami, zapoznając się kolorową infografiką, którą specjalnie dla Was przygotował nasz grafik.

#Identyfikacja wizualna

Psychologia kolorów w projektowaniu logo

Myślicie, że logo Facebooka wygląda tak, jak wygląda, bo Mark Zuckenberg ma słabość do niebieskiego? Albo, że Steve'owi Jobsowi brakowało kreatywności i właśnie dlatego słynne, nadgryzione jabłko występuje zwykle w kolorze szarym? Nic bardziej mylnego! Wybór logo danej firmy to proces niezwykle skomplikowany. Uczestniczy w nim cała masa specjalistów, którzy dokładnie analizują każdy najmniejszy element. My postanowiliśmy choć trochę ułatwić Wam to zadanie.

Specjalnie dla Was nasz grafik Tomek stworzył rozbudowaną infografikę, biorąc pod lupę psychologiczne znaczenie poszczególnych barw, a także ich udział w kreowaniu wizerunku danej marki. Enjoy!

  • Poprzednia
  • Strona 1
  • Następna

Stwórzmy razem coś nowego!

Skontaktuj się z nami

1. Wybierz interesującą cię ofertę: