Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

#Ads

Która branża wydaje najwięcej na reklamę w sieci ?

Poznając odpowiedź na pytanie zawarte w tytule, łatwo możemy oszacować jak wiele środków będziemy musieli wydać, na skuteczną promocję własnej firmy w sieci. Google Ads opiera się bowiem na prostych zasadach rynkowych : im więcej płacisz, tym Twój biznes ma większe szanse znaleźć się na górze strony w wyszukiwarce Google. Ceny pozycji zależą od konkurencji. Jeżeli firma A płaci za pojedyncze kliknięcie w reklamę np. 40 groszy, a firma B dwa razy tyle to logicznym jest, że ta druga będzie częściej (w zasadzie cały czas) wyświetlać się wyżej od konkurencji. Do czasu, aż nie znajdzie się firma C, która zapłaci trzy razy tyle za "klik"

#Ads

Facebook już bez polityki. Jak politycy reklamują się w sieci ?

Hejt przelewający się w sieci za chwilę zmieni Facebooka. Amerykański gigant rozważa wycofanie reklam politycznych ze swoich usług. Ma się tak stać jeszcze przed wyborami w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że Facebook będzie kolejnym portalem społecznościowym po Twitterze, który zrezygnował z takiej usługi.

#Ads

Cztery kroki od idealnej reklamy Google Ads. Instrukcja obsługi.

Reklam w internecie jest mnóstwo. Tych które przykuwają uwagę zaledwie kilka. Przedsiębiorcy, początkujący vlogerzy oraz pracownicy agencji reklamowych codziennie godzinami głowią się nad tym jak najskuteczniej wykorzystać potencjał drzemiący w Google Ads. W naszym artykule poznacie cztery ważne zasady, którymi powinniście kierować się tworząc reklamę internetową, aby zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

#Ads

Google Ads będzie coraz popularniejsze. Wzrasta koszt reklamy w sieci.

20 października 2000 roku. Wyszukiwarka Google uruchamia nową usługę - AdWords. To system reklamowy przeznaczony dla firm i osób prywatnych, które mogą w ten sposób promować swoją działalność, dzięki linkom sponsorowanym wyświetlającym się w wynikach wyszukiwarki Google. Reklama pojawia się również na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense. Obecnie to najpopularniejsza forma reklamy na świecie. Amerykańska korporacja zarabia dzięki niej ponad 10 miliardów dolarów miesięcznie.

#Strony WWW

WordPress zaatakowany przez hakerów

Ten styczniowy dzień niczym nie różnił się od poprzedniego. Większość ludzi nawet nie zdawała sobie sprawy z tego co się stało. Harmonogram dnia był doskonale znany: praca, potem dom oraz dobry obiad, a u niektórych może i trochę gorszy. To bez znaczenia. To co ważne to fakt, że na początku roku cyberprzestępcy włamali się do kilkuset tysięcy witryn wykorzystujących WordPressa. Był to jeden z najlepiej przygotowanych ataków hakerskich w historii.

  • Poprzednia
  • Strona 1
  • Następna

1. Wybierz interesującą cię ofertę: