Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

#Ads

Cookies Rządzą Światem Online! Od 6 marca nowe wymagania Google dla Twojej strony

RODO wywołuje kolejną rewolucję w usługach online. Nowe wymagania Google dotyczące Consent Mode v2 (trybu zgody na pliki cookies) zmieniają zasady zbierania danych. Dowiedz się jak przygotować Twoją stronę pod nowe regulacje i uniknąć konsekwencji finansowych i blokad kampanii reklamowych Google Ads.

#Pozycjonowanie

Google musi zapłacić miliony dolarów za śledzenie Internatów

To było do przewidzenia. Internetowy gigant z Kalifornii został zmuszony do zapłacenia prawie 400 milionów dolarów. Oskarżenia były poważne. Pozew przeciwko Alphabet, czyli właścicielowi Google złożyło 40 amerykańskich stanów. Zdaniem ich władz koncern nielegalnie śledził użytkowników sieci. Google nie chcąc przedłużać sądowej batalii zawarł ugodę.

Dodatkowe informacje w reklamach w wyszukiwarce Google. Kolejne zmiany.

Google stale zwiększa możliwości swojej platformy reklamowej. Po rocznych testach gigant z Kalifornii wprowadza do użytku nową wersję reklam tekstowych w wyszukiwarce. W pierwszej kolejności będą mogli je zauważyć użytkownicy telefonów komórkowych.

Nowe możliwości w wyszukiwarce Google. Wyszukiwanie przez obraz

Wyszukiwarka Google z nowymi funkcjami. Już tej jesieni będzie można skorzystać z tak zwanego multiwyszukiwania. Pozwoli ono wykorzystać obraz do odnalezienia interesującej nas rzeczy. Może to być zarówno zrzut ekranu jak i zdjęcie. Dzięki temu będzie można w konkretny sposób wyszukać wskazane treści. Wcześniej nie było takiej możliwości. Tym sposobem Google wspiera użytkowników smartfonów, które stały się powszechnym narzędziem korzystania z Internetu. 

#Ads

Jak napisać reklamę w Google Ads, aby przyciągnąć klientów?

Google Ads to potężne narzędzie umożliwiające dotarcie do tysięcy, a nawet milionów klientów. Internet stał się w XXI wieku największą przestrzenia reklamową w historii. Co dziennie na całym świecie Internauci wyszukują poprzez Google ponad 2 miliony fraz. Reklamodawcy wykorzystują ten fakt promując różne produkty i usługi. Jednak jak napisać reklamę tak, aby była często klikana? Tego dowiecie się czytając nasz najnowszy artykuł. Zachęcamy do lektury! 

  • Poprzednia
  • Strona1
  • Następna

1. Wybierz interesującą cię ofertę: