Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Jajko czy kura ? Który CMS wybrać?

Odwieczne pytanie: "Co było pierwsze – jajko czy kura?" w Virtual Services przyjmuje trochę inną formę. Jednym z najczęstszych dylematów naszych Klientów jest bowiem wybór pomiędzy stroną opartą na WordPressie a taką, która bazuje na naszym autorskim systemie SkyCMS.

 

#Pozycjonowanie #AdWords

Droga na szczyt Internetu z Virtual Services

Dobór fraz kluczowych, na które będziemy pozycjonowali swoją stronę internetową, jest procesem niezwykle istotnym. Od tego, w jaki sposób go przeprowadzimy, będą zależały wyniki, czyli, krótko mówiąc, to, jakie pozycje w wyszukiwarce osiągnie dana witryna. Niektórym wydaje się, że jest to banalna sprawa – wystarczą produkty bądź usługi, jakie oferuje dana firma, oraz miasto, w którym prowadzona jest działalność.

Prawda jest jednak taka, że znalezienie odpowiednich fraz kluczowych okazuje się zwykle znacznie trudniejszym i bardziej czasochłonnym zadaniem. Jak to wygląda w Virtual Services? Przekonajcie się sami, zapoznając się kolorową infografiką, którą specjalnie dla Was przygotował nasz grafik.

#Identyfikacja wizualna

Psychologia kolorów w projektowaniu logo

Myślicie, że logo Facebooka wygląda tak, jak wygląda, bo Mark Zuckenberg ma słabość do niebieskiego? Albo, że Steve'owi Jobsowi brakowało kreatywności i właśnie dlatego słynne, nadgryzione jabłko występuje zwykle w kolorze szarym? Nic bardziej mylnego! Wybór logo danej firmy to proces niezwykle skomplikowany. Uczestniczy w nim cała masa specjalistów, którzy dokładnie analizują każdy najmniejszy element. My postanowiliśmy choć trochę ułatwić Wam to zadanie.

Specjalnie dla Was nasz grafik Tomek stworzył rozbudowaną infografikę, biorąc pod lupę psychologiczne znaczenie poszczególnych barw, a także ich udział w kreowaniu wizerunku danej marki. Enjoy!

#Pozycjonowanie

Najważniejsze czynniki Google SEO

Pozycjonowanie strony internetowej jest niczym zdobywanie najwyższej góry – czasochłonne i wymagające dużego wkładu pracy. Aby znaleźć się na szczycie, powinniśmy dobrze przygotować się do całej wyprawy, a w czasie jej trwania stosować się do obowiązujących zasad. W SEO naszym "szczytem" są wysokie pozycje w rankingach wyszukiwarki Google. To dzięki nim klienci trafią na naszą witrynę, a nie do konkurencji. A to sprawi, że odczujemy nie tylko nie tylko zwiększony ruch na stronie, ale także zwiększoną sprzedaż. Jeśli przestrzeganie kilku prostych zasad może nam pomóc osiągnąć sukces, to chyba warto, nieprawda?

 

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW #Opieka techniczna #Identyfikacja wizualna

Nowe biuro, nowe możliwości

Co łączy firmy Apple, Google i Virtual Services? Wszyscy zaczynaliśmy w garażu. My, co prawda, nie jesteśmy jeszcze światową potęgą w branży IT, ale spokojnie – mamy czas!

  • Poprzednia
  • Strona 1
  • Następna

Stwórzmy razem coś nowego!

Skontaktuj się z nami

1. Wybierz interesującą cię ofertę: