Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

#Pozycjonowanie

O tym jak Bush został "nieszczęśliwą porażką" - Historia pozycjonowania

Jest rok 1997. W Warszawskiej fabryce FSO rozpoczyna się produkcja Poloneza Caro Plus. W wyborach parlamentarnych wygrywa Akcja Wyborcza Solidarność, a Pasym, Radlin, Siechnice i Świątniki Górne uzyskują prawa miejskie. W tym czasie Internet, wciąż jest na uboczu historycznych wydarzeń. Korzysta z niego zaledwie pół miliona Polaków. Ale to tylko cisza przed burzą. SEO bitwa o pozycję w Internecie za chwilę się rozpocznie.

#Ads

Śmierć tradycyjnej reklamy. Niech żyje Google Ads.

Świat już nigdy nie będzie taki jak kiedyś - słyszymy to niemal codziennie. Premier straszy recesją, telewizja oblicza straty, a eksperci prześcigają się w prognozach bezrobocia. Czy pracę straci milion, czy może trzy miliony Polaków ? Swoją drogą bardzo konkretne wyliczenia. Tymczasem świat zmieniał się już wcześniej. To, co dzieje się obecnie, to nic innego jak "kropka nad i" postawiona nad starym ładem. Również, a może przede wszystkim w reklamie. Kto tego nie zauważył straci na pandemii koronawirusa najwięcej.

#Strony WWW

Sekret efektywnych spotkań

Co się dzieje na spotkaniach? Ważne aby na spotkaniu każdy mógł dodać coś od siebie i wszyscy byli skoncentrowani. Pomaga w tym daily scrum i jego techniki przygotowywania i wymogi. Złota zasadą spotkań jest nie przeciąganie spotkań z których nic nie wynika. Trzeba trzymać się określonej struktury dzięki której spotkanie odbędzie się szybko i będzie efektywne, a każdy wróci z niego pełny sił do dalszej pracy i zmotywowany.

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Wzorowy zespół developerski cz.1 Komunikacja

Współpraca - to termin dotyczący osób, które aby uzyskać wymierne korzyści ze swojej pracy zobowiązani są kooperować na płaszczyźnie partnerstwa z drugim człowiekiem, opierając  współdziałanie o płynną komunikację, dążąc do wyznaczonego wspólnie celu, a także mając na uwadze ewolucję założeń projektu.

#Strony WWW

Który CMS wybrać?

Odwieczne pytanie: "Co było pierwsze – jajko czy kura?" w Virtual Services przyjmuje trochę inną formę. Jednym z najczęstszych dylematów naszych Klientów jest bowiem wybór pomiędzy stroną opartą na WordPressie a taką, która bazuje na naszym autorskim systemie SkyCMS.

  • Poprzednia
  • Strona 2
  • Następna

1. Wybierz interesującą cię ofertę: