Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

Facebook chce zdobywać dane bezpośrednio z fal mózgowych

Brzmi jak pomysł rodem z filmu science-fiction tymczasem staje się to faktem. Specjaliści firmy Meta, czyli właściciela m.in. Facebooka pracują nad nowatorską koncepcją przechwytywania danych od swoich odbiorców. Badacze chcą opracować system komunikowania się przy pomocy fal mózgowych. Tym sposobem urządzenie i system zrozumie właściciela bez słów. 

Największe zmiany w Google Ads w 2022 roku

Jeżeli planowałeś reklamować się poprzez platformę Google Ads warto, abyś zapoznał się z naszym artykułem. Sprawdziliśmy dla Ciebie jakie największe zmiany w tym roku weszły w życie w związku z funkcjonowaniem największej platformy reklamowej na świecie. 

Koniec z clickbaitem! Google wypowiada im wojnę!

Zmiany w wyszukiwarce Google. Wkrótce pojawią się tam bardziej unikalne treści. Aby się tak stało przeprowadzone zostaną gruntowne zmiany w algorytmie witryny. Dzięki nim wyżej w wynikach wyszukiwania pojawią się niepowtarzalne informacje i artykuł. Tak zwane clickbaity spadną na dalsze miejsca. Google chce w ten sposób stać się bardziej atrakcyjne dla użytkowników. 

Proste tworzenie reklam wideo dzięki Ads Creative Studio

Ads Creative Studio do Google już działa. Platforma umożliwia tworzenie i optymalizację reklam displayowych oraz wideo. Z narzędzia od ubiegłego roku testowo korzystały dwie ogromne amerykańskie korporacje: PepsiCo oraz General Motors South America. Czy warto było czekać? 

Gigantyczny spadek wartości akcji właściciela Google. Czy to oznacza problemy dla reklamodawców?

Wartość akcji firmy Alphabet, czyli właściciela Google zmalała od początku tego roku aż o 27%! To gigantyczny spadek. Więcej w branży internetowej straciły w tym roku tylko Meta oraz Netflix. Pierwszy z wymienionych odpowiada za Facebooka i usługi towarzyszące popularnej platformie z dziedziny social mediów. Czy reklamodawcy mają się czym przejmować? Co to oznacza dla rynku? Więcej o tym w naszym artykule. 

  • Poprzednia
  • Strona2
  • Następna

1. Wybierz interesującą cię ofertę: