Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

poznaj naszą strategię

Analizujemy

 

Abraham Lincoln powiedział kiedyś: „Daj mi sześć godzin na ścięcie drzewa, a pierwsze cztery z nich spędzę na ostrzeniu siekiery”. Cytat ten sprawdza się i w naszej branży. Dobre przygotowanie do realizacji projektu jest kluczem do jego sukcesu. Dlatego też, początkowym etapem naszej pracy jest poznanie Twoich potrzeb. Chcemy je nie tylko poznać, ale i zrozumieć. Tylko wtedy będziemy w pełni przygotowani do tego, by sprostać Twoim oczekiwaniom.

 

 

Projektujemy

 

Na tym etapie połączymy Twoje wyobrażenia, dotyczące projektu, z naszymi propozycjami, przygotowanymi na podstawie wieloletniego doświadczenia i dokładnej analizy biznesowej. W ten sposób powstanie model oraz projekt graficzny Twojej przyszłej strony internetowej. Stworzymy również specjalistyczną dokumentację, która będzie zawierała wszystkie najważniejsze założenia naszej współpracy.

 

 

Wdrażamy

 

W tym miejscu projekt graficzny i całą dokumentację oddajemy w ręce naszych programistów. To oni napiszą tysiące linii kodu, dzięki którym Twoja strona przestanie być tylko plikiem PDF. Oczywiście będziemy w stałym kontakcie z Tobą, byś mógł na bieżąco obserwować wszelkie postępy. Po przeprowadzeniu dogłębnych testów, sprawdzających funkcjonalność nowo powstałej witryny, będziemy gotowi, by wreszcie ją uruchomić.

 

Wybrane projekty

Ciężko pracowaliśmy dla naszych Klientów. Zobacz, co udało nam się stworzyć.

Stwórzmy razem coś nowego!

Skontaktuj się z nami

1. Wybierz interesującą cię ofertę: