Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

Strona internetowa

Bankownia

ON-LINE: https://bankownia.pl/
Sprawy prawne potrafią ciągnąć się miesiącami. Szczególnie uciążliwe jest to dla osób, które wyemigrowały z Polski i za każdym razem muszą wrócić do kraju, aby uczestniczyć w postępowaniach sądowych. Problem jest też z dostępem do prawników. Rozwiązaniem jest Bankownia.

 

Najważniejszy jest pomysł

Obecne czasy wymagają innowacyjnych rozwiązań. Przez Internet można teraz zrobić w zasadzie prawie wszystko. Przez długi czas nie dotyczyło to branży prawniczej. Aż do teraz. Grupa prawników zgłosiła się do nas, aby stworzyć portal, umożliwiający porady prawne bez potrzeby organizowania bezpośrednich spotkań. Wszelkie formalności załatwiane by były przez komputer z dostępem do Internetu. Zabraliśmy się do pracy.

 

rozbudowany formularz strona internetowa

 

Prosta droga do wsparcia

W prawniczym galimatiasie można się pogubić, dlatego tym bardziej strona Bankowni musiała być czytelna. Klientom miało wystarczyć zaledwie kilka kliknięć, aby otrzymać kompleksową obsługę prawniczą. Prace nad witryną zajęły nam kilka tygodni. Postawiliśmy na smukły design, a poszczególne elementy potrzebne do obsługi zgłoszenia, umieściliśmy w formie prostej ścieżki prowadzącej krok po kroku co zrobić, aby otrzymać wsparcie.

 

opis krok po kroku

 

W pierwszym etapie działalności Bankownia obsługuje przede wszystkim sprawy związane z Frankowiczami. Z kredytami zaciągniętymi w szwajcarskiej walucie zmagają się obecnie tysiące Polaków. Niestety wielu z nich musiało wyjechać z kraju, aby zarobić na spłatę zobowiązania.

 

infografika strony internetowe

 

Bankownia to nowatorski pomysł nie tylko w Polsce, ale również i na świecie. Lubimy takie wyzwania i wciąż pracujemy nad nowymi rozwiązaniami.


Sprawdź naszą ofertę stron internetowych

1. Wybierz interesującą cię ofertę: