Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

Strona internetowa

Archaeological Paths

ON-LINE: https://archaeologicalpaths.com/
O ilu polskich firmach piszą w amerykańskim Timesie ? Pewnie o niewielu i nie za często. Tymczasem tak się składa, że Virtual Services współpracuje z jedną z nich. Archaeological Paths to świetnie rozwijająca się firma z Gdyni, organizująca ekskluzywne wycieczki do Egiptu. W towarzystwie światowej sławy ekspertów, uczestnicy wypraw poznają tajemnice Starożytnego Świata.

 

Amerykański Sen powstał w Polsce

Strona Archaeological Paths powstała z myślą o Klientach ze Stanów Zjednoczonych. W pierwszej kolejności przeanalizowaliśmy więc panujące na rynku amerykańskim trendy w projektowaniu witryn internetowych. Potem poszukaliśmy odpowiedzi na pytanie, jakie potrzeby będzie miał jej odbiorca. Klienci Archaeological Paths to zazwyczaj osoby starsze. Dopiero wtedy przystąpiliśmy do prac związanych z wyglądem i funkcjonalnościami strony.

Menu portalu Archaeological Paths jest intuicyjne i z elementami, które najczęściej wyszukiwane są przez odbiorców. W główce oraz stopce strony, wyeksponowaliśmy informacje kontaktowe. Poza tym na stronie głównej pojawia się też video oraz oferty poszczególnych wycieczek z dużymi atrakcyjnymi zdjęciami. Przepiękne fotografie oraz interesujące filmy, są domeną również innych podstron witryny.

 

reklama internetowa

 

Nowa jakość podróżowania

Archaeological Paths zyskała sławę w Stanach Zjednoczonych przygotowując wyjazdy do Egiptu m.in. dla Willa Smitha oraz Lecha Wałęsy. Polska firma zorganizowała również podróż do świata egipskiej archeologii dla jordańskiej minister Nadii Al Saeed. Zależało nam, aby ten prestiż zauważalny był również w identyfikacji wizualnej firmy.

 

Identyfikacja wizualna

 

Przygotowany przez Virtual Services logotyp akcentuje ekskluzywność usług turystycznych oferowanych przez Archaeological Paths. Wskazówka kompasu z odpowiednio dobraną czcionką sugeruje, że dzięki Archaeological Paths przenosimy się do świata dotychczas niedostępnego, a wycieczka może być niesamowitym przeżyciem. Odpowiadamy za wszystkie elementy identyfikacji wizualnej Archaeological Paths, czyli za to w jaki sposób gdyńska firma, prezentuje się we wszelkich materiałach reklamowych oraz wizerunkowych czyli m.in. mowa o wizytówkach, dokumentach firmowych oraz banerach i reklamach.

 

Strona internetowa

 

Skuteczna reklama

Pomagamy Archaeological Paths docierać do potencjalnych klientów na ich niesamowite wycieczki. Cel ten realizujemy poprzez internetowe kampanie reklamowe, zarówno w sieci reklamowej Google, jak i Bing oraz Youtube. Reklamy kierowane są na rynek amerykański, więc wszystkie hasła przygotowane są w języku american english. Celem jest dotarcie do konkretnej, mocno sprecyzowanej grupy Klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią sukcesu Archaeological Paths. Gdynianie udowadniają, że American Dream może się spełnić niezależnie od szerokości geograficznej. Przed nami następne wspólne projekty, a przed klientami Archaeological Paths kolejne niesamowite wyprawy do Starożytnego Egiptu.

 


Sprawdź naszą ofertę stron internetowych

1. Wybierz interesującą cię ofertę: