Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

Strona internetowa

Żegluga Gdańska

ON-LINE: https://www.zegluga.pl/
Ahoj !
Żegluga Gdańska to najbardziej rozpoznawalna firma żeglugowa w Polsce. Od lat pomaga turystom i mieszkańcom przemieszczać się między Gdańskiem, Sopotem, Gdynią oraz Helem a także Krynicą Morską i Fromborkiem. Dwa lata temu to słynne gdańskie przedsiębiorstwo zgłosiło się do nas.

 

Żegluga 2.0

Cel był prosty: sprawić, aby strona internetowa Żeglugi Gdańskiej stała się nowoczesna i dostępna na telefony komórkowe. Mieliśmy też stworzyć system sprzedaży biletów online na rejsy ZTM, czyli tramwajów wodnych oraz aplikację mobilną dla załogi statków, do sprawdzania biletów.

Najważniejsza była dla nas funkcjonalność witryny. Strona miała działać tak, aby osoba w każdym wieku potrafiła z niej skorzystać. Kluczowa była wyszukiwarka rejsów. Nasz pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki niej Internauci wchodząc na stronę mogą błyskawicznie znaleźć interesujące ich rejsy. Mało tego, zaznaczając konkretny port mogą sprawdzić, gdzie można z niego popłynąć. Pojawia się też informacja o tym o której godzinie wypływa statek, ale także jaka jest cena biletu oraz lokalizacja kas.

 

wyszukiwarka

 

Bilety do kontroli!

Stworzyliśmy nowoczesny system kupowania biletów on-line. Dodatkowo każdy Gdańszczanin mając Kartę Mieszkańca może otrzymać darmowy bilet na tramwaj wodny ZTM.

System biletowy został stworzony tak, aby obsługiwać płatności internetowe. Pozwala na generowanie biletów w wersji elektronicznej. Klienci Żeglugi Gdańskiej mogą też utworzyć na stronie konto, dzięki czemu łatwiej i szybciej mogą dokonywać kolejnych zakupów oraz przeglądać historię transakcji.

Dzięki aplikacji mobilnej załoga statków może w szybki i prosty sposób sprawdzać bilety skanując kody QR. W ten sposób pasażerowie nie muszą drukować biletów, ani stać w kolejkach do kas.

 

system sprzedaży biletów

 

Dobra informacja podstawą zaufania.

Strona internetowa powinna być nie tylko wizytówką przedsiębiorstwa, ale miejscem wymiany informacji między klientem a firmą. Z tego powodu zdecydowaliśmy się stworzyć dział "Aktualności", gdzie przewoźnik na bieżąco informuje o zmianach w kursowaniu jednostek, a także nowych godzinach kursów oraz pomysłach na wycieczkę połączoną z rejsem.

93 % Polaków korzysta z telefonów komórkowych. Dlatego nowa strona Żeglugi Gdańskiej została przygotowana tak, aby świetnie radziła sobie wyświetlając się na niewielkich ekranach telefonów.

 

 

strona responsywna

 

Pomagamy, usprawniamy.

Jesteśmy z tego projektu wyjątkowo dumni. Stworzenie systemu sprzedaży biletów on-line ułatwia podróżowanie po Zatoce Gdańskiej. Strona naszego klienta stała się czytelna i prosta w obsłudze, a Gdańszczanie dzięki karcie mieszkańca mogą bezpłatnie popłynąć tramwajem wodnym.

To nie koniec. Żegluga Gdańska planuje dalszy rozwój usług on-line. Chętnie jej w tym pomożemy.


Sprawdź naszą ofertę stron internetowych

1. Wybierz interesującą cię ofertę: