Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

Sklep internetowy

MLE COLLECTION

ON-LINE: https://mlecollection.com/
MLE Collection od lat cieszy się dużą popularnością wśród Polek. Dzięki wysokiej jakości ubrań zrobionych z wyselekcjonowanych materiałów trójmiejska firma odniosła sukces. Jego właścicielki przy pomocy ubrań pomagają kobietom w każdym wieku podkreślać swoją osobowość, elegancję i pewność siebie. O to, aby produkty MLE Collection prezentowały się doskonale nie tylko na żywo, ale również w sieci zadbało Virtual Services.

 

Przejrzystość przede wszystkim

Strona MLE Collection to miejsce, gdzie każdy może poczuć się swobodnie. To prostota i elegancja jednym. Wszystkie elementy strony zostały zaprojektowane tak, aby były łatwo dostępne. Menu ograniczyliśmy do minimum. Najważniejsze są przecież ubrania!

 

 

Dobrze zorganizowana sprzedaż

Sklep posiada specjalnie zaprojektowany przez nas system fakturowy. Do każdego zamówienia MLE Collection może wystawić fakturę, duplikat, nałożyć korektę oraz sporządzić notę korygującą. Poza tym strona zintegrowana jest z systemami kurierów. Dzięki temu można nie tylko śledzić swoją przesyłkę, ale też wystawić list przewozowy.

 

 

Sklep Mle Collection zintegrowaliśmy z takimi systemami płatniczymi jak PayPal, PayU, SIXpayment oraz BlueMedia. Strona umożliwia tworzenie różnego rodzaju akcji promocyjnych poprzez system kodów rabatowych z masową wysyłką smsów do klientów z informacją o promocji.

 

banner

 

Internetowa garderoba na najwyższym poziomie

Najlepszym narzędziem do zaprezentowania produktów sklepu z ubraniami są oczywiście zdjęcia. Duże piękne fotografie są podstawą. Po najechaniu kursorem na każdą z nich pojawia się button "więcej" dzięki czemu, jeżeli ubranie spodoba się klientowi, może On zobaczyć więcej szczegółów i kolejne zdjęcia wybranej kreacji.

 

sklepmle2

 

MLE Collection to doskonały przykład świetnie zaprojektowanego sklepu internetowego. Świadczy o tym chociażby duża liczba jego klientów. Cieszymy się, że jako Virtual Services uczestniczymy w rewolucjonizowaniu garderoby Polek.


Sprawdź naszą ofertę stron internetowych

1. Wybierz interesującą cię ofertę: