Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

Strona internetowa

Pałac Pod Dębem

ON-LINE: https://palacpoddebem.pl/
Wiele jest pięknych miejsc na Pomorzu. Zdecydowanie zalicza się do nich Pałac Pod Dębem. Tymczasem jeszcze dwadzieścia lat temu, zanim przejął go obecny właściciel, budynek przeznaczony był do rozbiórki. Od tamtego czasu to miejsce kwitnie. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc w jego wypromowaniu. Stworzyliśmy stronę internetową, pełną wdzięku i elegancji, która doskonale oddaje zjawiskowy charakter Pałacu.

 

Wyeksponowana tradycja

Magia Pałacu pod Dębem zawarta jest przede wszystkim w jego historii. Zależało nam, aby strona mocno odnosiła się do tradycji. Budynek posiada charakterystyczną architekturę, więc nie mogło zabraknąć pięknych zdjęć. Witryna powinna przykuwać wzrok, a fotografie robią to najlepiej. Już na pierwszej stronie prezentujemy też jego podstawowe usługi: Imprezy Okolicznościowe oraz Noclegi.

 

Strona internetowa

 

Historia rodzin von Mitzlaff i von Schwerdtner

Pomorze to region o niezwykle bogatej historii. To tu na przestrzeni dziejów ścierały się losy Polaków, Kaszubów i Niemców. Zdecydowaliśmy się poświęcić cały osobny dział z historią Pałacu Pod Dębem oraz jego właścicielami. Nie będziemy teraz wchodzić w szczegóły, ale warto się z nią zapoznać. To rodzinna opowieść zaklęta w zmieniających się okolicznościach historycznych. Doskonała kalka dziejów Pomorza na tle zamieszkującej te tereny rodziny.

 

Historia pałacu

 

Goście, goście

Aby to miejsce interesowało nie tylko swoją historią, ale też obecną ofertą pozostałe działy na stronie to Imprezy Okolicznościowe, Noclegi, Galeria oraz Kontakt. W Pałacu może przenocować około 50 osób w 13 apartamentach. W celu ułatwienia rezerwacji pokoju na stronie głównej wstawiliśmy odnośnik do popularnej witryny Booking.com.

Aby lepiej poznać to miejsce stworzyliśmy również osobną galerię zdjęć, prezentującą poszczególne pokoje, przepiękny park oraz kilka fotografii z przeszłości. Zorganizowanie wesela w takim miejscu to spełnienie marzeń.

 

Pałac Pod Dębem

 

Piękne miejsce i elegancka strona

Zależy nam, aby Pałac pod Dębem stał się jedną z wizytówek Pomorza. Zaprojektowana przez nas strona na pewno pomoże w realizacji tego celu. Ułatwi też kontakt jego właścicieli z potencjalnymi klientami i osobami, które chcą spędzić w tym miejscu najpiękniejszy dzień w życiu, czyli organizując ślub i wesele.

 


Sprawdź naszą ofertę stron internetowych

1. Wybierz interesującą cię ofertę: