Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

Strona internetowa

Moja plisa

ON-LINE: https://www.mojaplisa.pl/
Ciężko powiedzieć jak będą wyglądały sklepy w przyszłości, ale Moja Plisa zdecydowanie należy do tych firm, które wytyczają szlaki internetowej rewolucji w zakupach. Choć to niewielka firma rodzinna to jej właściciele od początku stawiają na innowacyjne rozwiązania. W stworzeniu sklepu na miarę naszych czasów pomogło im Virtual Services.

 

Wizja sklepu

Idea projektu mojaplisa.pl jest prosta: klient zamawia produkt dostosowany do jego potrzeb bez wychodzenia z domu. Dotychczas akcesoria związane z zaciemnianiem wnętrz były dostępne w sklepach stacjonarny. Dzięki temu, że produkty mojaplisa.pl są proste w montażu mogą być zamawiane do domu, a każdy nawet początkujący majsterkowicz poradzi sobie z ich zainstalowaniem.

 

sklep internetowy

 

Konfigurator plis

Jak to zrobić, aby produkt był idealnie dostosowany do potrzeb klientów ? Virtual Services stworzyło w tym celu konfigurator plis. Proste w obsłudze narzędzie dostępne na stronie pozwala dostosować absolutnie każdy detal zamawianej plisy do własnych wymogów. Rozmiar, kolor, sposób montażu to tylko niektóre możliwości jakie daje.

 

konfigurator sklep on-line

 

System zamówień "Darmowe próbki"

Internauci nie zawsze mają zaufanie do zakupów przez internet ponieważ kolory materiałów, które widać na monitorze komputera, nie zawsze zgadzają się z faktycznym wyglądem towaru. I tu znaleźliśmy kompromis ponieważ osobnym działem na stronie są "Darmowe próbki". To wzbudza zaufanie u potencjalnych klientów. Każdy może zamówić do 5 próbek robiąc to właśnie przez stronę internetową.

 

probki system

 

Prostota

Jako, że mojaplisa.pl to strona sklepu przyszłości zależało nam, aby była dla użytkowników jak najprostsza. Aby poruszanie się po niej nie sprawiało żadnych problemów. Proste menu, łatwy dostęp do funkcjonalności, które interesują potencjalnych klientów.

Rewolucja internetowa

Jesteśmy dumni z faktu, że uczestniczymy w internetowej rewolucji w zakupach. Każdy sklep stworzony przez Virtual Services musi być dostosowany zarówno do klientów jak i produktu, który jest oferowany. W tym przypadku najważniejsze było dla nas, aby osoby zainteresowane zakupem najprościej jak to możliwe stworzyć zamówienie odpowiadające im preferencjom. Wyniki sprzedaży mówią same za siebie.


Sprawdź naszą ofertę stron internetowych

1. Wybierz interesującą cię ofertę: