Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

#Strony WWW

WordPress zaatakowany przez hakerów

Ten styczniowy dzień niczym nie różnił się od poprzedniego. Większość ludzi nawet nie zdawała sobie sprawy z tego co się stało. Harmonogram dnia był doskonale znany: praca, potem dom oraz dobry obiad, a u niektórych może i trochę gorszy. To bez znaczenia. To co ważne to fakt, że na początku roku cyberprzestępcy włamali się do kilkuset tysięcy witryn wykorzystujących WordPressa. Był to jeden z najlepiej przygotowanych ataków hakerskich w historii.

#Strony WWW

Sekret efektywnych spotkań

Co się dzieje na spotkaniach? Ważne aby na spotkaniu każdy mógł dodać coś od siebie i wszyscy byli skoncentrowani. Pomaga w tym daily scrum i jego techniki przygotowywania i wymogi. Złota zasadą spotkań jest nie przeciąganie spotkań z których nic nie wynika. Trzeba trzymać się określonej struktury dzięki której spotkanie odbędzie się szybko i będzie efektywne, a każdy wróci z niego pełny sił do dalszej pracy i zmotywowany.

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Wzorowy zespół developerski cz.1 Komunikacja

Współpraca - to termin dotyczący osób, które aby uzyskać wymierne korzyści ze swojej pracy zobowiązani są kooperować na płaszczyźnie partnerstwa z drugim człowiekiem, opierając  współdziałanie o płynną komunikację, dążąc do wyznaczonego wspólnie celu, a także mając na uwadze ewolucję założeń projektu.

#Strony WWW

Który CMS wybrać?

Odwieczne pytanie: "Co było pierwsze – jajko czy kura?" w Virtual Services przyjmuje trochę inną formę. Jednym z najczęstszych dylematów naszych Klientów jest bowiem wybór pomiędzy stroną opartą na WordPressie a taką, która bazuje na naszym autorskim systemie SkyCMS.

  • Poprzednia
  • Strona 1
  • Następna

1. Wybierz interesującą cię ofertę: