Tworzenie stron Gdynia Szybki kontakt z Virtual Services

bądź na bieżąco

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Sekret efektywnych spotkań

Co się dzieje na spotkaniach? Ważne aby na spotkaniu każdy mógł dodać coś od siebie i wszyscy byli skoncentrowani. Pomaga w tym daily scrum i jego techniki przygotowywania i wymogi. Złota zasadą spotkań jest nie przeciąganie spotkań z których nic nie wynika. Trzeba trzymać się określonej struktury dzięki której spotkanie odbędzie się szybko i będzie efektywne, a każdy wróci z niego pełny sił do dalszej pracy i zmotywowany.

 

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Wzorowy zespół developerski cz.1 Komunikacja

Współpraca - to termin dotyczący osób, które aby uzyskać wymierne korzyści ze swojej pracy zobowiązani są kooperować na płaszczyźnie partnerstwa z drugim człowiekiem, opierając  współdziałanie o płynną  komunikację, dążąc do wyznaczonego wspólnie celu, a także mając na uwadze ewolucję założeń projektu. 

 

Komunikacja, cel i ewolucja – to trzy unikatowe części tworzące definicję współpracy. Jak więc zbudować trwałe fundamenty pod rozwój Twojego zespołu? 

 

W tym tekście przyjrzymy się pierwszemu elementowi - Komunikacji

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW

Jajko czy kura ? Który CMS wybrać?

Odwieczne pytanie: "Co było pierwsze – jajko czy kura?" w Virtual Services przyjmuje trochę inną formę. Jednym z najczęstszych dylematów naszych Klientów jest bowiem wybór pomiędzy stroną opartą na WordPressie a taką, która bazuje na naszym autorskim systemie SkyCMS.

 

#Aplikacje w chmurze #Strony WWW #Opieka techniczna #Identyfikacja wizualna

Nowe biuro, nowe możliwości

Co łączy firmy Apple, Google i Virtual Services? Wszyscy zaczynaliśmy w garażu. My, co prawda, nie jesteśmy jeszcze światową potęgą w branży IT, ale spokojnie – mamy czas!

  • Poprzednia
  • Strona 1
  • Następna

Stwórzmy razem coś nowego!

Skontaktuj się z nami

1. Wybierz interesującą cię ofertę: